Catalogazione & provenienza
Catalogazione & provenienza
Incunaboli e stampe del XVI secolo
Ordine: Lotto numero crescente
Asta 549 - lot 2
Johannes Friburgensis
Summa confessorum
, 1480
€ 5,625
Asta 549 - lot 3
Biblia latina
Biblia latina. 4 Bände
, 1489
€ 13,750
Asta 549 - lot 100
Alexander Magnus
Historia Alexandri Magni
, 1489
€ 1,500
Asta 549 - lot 101
Angelus de Clavasio
Summa angelica
, 1492
€ 4,125
Asta 549 - lot 102
M. Cassiodorus
Historia ecclesiastica tripartita
1500
€ 1,875
Asta 549 - lot 103
Johannes Duns Scotus
Quaestiones in quatuor libros Sententiarum
1481
€ 5,250
Asta 549 - lot 104
Gullielmus Duranti
Rationale divinorum officiorum
, 1501
€ 1,250
Asta 549 - lot 107
Albius Tibullus
Elegiae. Add: Catullus, Propertius
1500
€ 3,125
Asta 549 - lot 108
Hartmann Schedel
Buch der Chroniken
, 1500
€ 10,625