Catalogazione & provenienza
Catalogazione & provenienza
Incunaboli e stampe del XVI secolo
Ordine: Lotto numero crescente
Asta 509 - lot 3
Gratianus
Decretum
, 1483
€ 4,625
Asta 509 - lot 6
Gaius Julius Solinus
Polyhistor
, 1491
€ 5,750
Asta 509 - lot 10
Johannes Reuchlin
De verbo mirifico
, 1514
€ 3,500
Asta 509 - lot 100
Angelus de Clavasio
Summa angelica
, 1488
€ 4,125
Asta 509 - lot 101
Johannes Balbus de Janua
Catholicon
, 1486
€ 4,750
Asta 509 - lot 102
Biblia latina
Biblia mit Postilla des Nicolaus de Lyra
1487
€ 2,750
Asta 509 - lot 103
Sanctus Hieronymus
Epistolae. Teil 1 (von 2)
, 1489
€ 2,188
Asta 509 - lot 104
Johannes Marchesinus
Mammotrectus super Bibliam
, 1479
€ 3,750
Asta 509 - lot 107
Thomas von Aquin
Quaestiones de duodecim quodlibet
1474
€ 6,750