Catalogazione & provenienza
Catalogazione & provenienza
Asta:
418 Rare Books
- Oggetti venduti
Ordine: Lotto numero crescente
Asta 418 - lot 490
Biblia germanica
Biblia germanica Nürnberg. 1700.
€ 420
Asta 418 - lot 492
Biblia germanica
Biblia germanica. Schaffhausen 1770
1700
€ 240
Asta 418 - lot 493
Biblia germanica
Bibelwerk, 10 Bde. (1858)
€ 240
Asta 418 - lot 494
Biblia gothica
Jesu Christi Evangeliorum (1665).
€ 960
Asta 418 - lot 495
Biblia graeca
Novum testamentum graecum. 1786
€ 240
Asta 418 - lot 497
Biblia latina
Novum testamentum. 2 Bde. 1640. und 3 Beigaben
€ 540
Asta 418 - lot 498
Biblia latina
Biblia sacra vulgatae. 1740. 2 Bde.
€ 1,440
Asta 418 - lot 499
Biblia latino-germanica
Biblia latino-germanica. 2 Bde. 1730
€ 264
Asta 418 - lot 502
Manuskripte
Missale, Handschrift. Frankreich, 16. Jh.
1550
€ 5,520